top of page

Bloki granitowe

Bloki granitowe są jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w takich dziedzinach jak budownictwo czy architektura. Za sprawą wysokiej odporności na temperatury, ścieranie czy wilgoć cieszą się niesłabnącą popularnością. Znajdują zastosowanie przy produkcji różnego rodzaju wyrobów płytowych, w tym płyt chodnikowych czy elewacyjnych. Bloki granitowe z Ukrainy, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są idealnymi surowcami do wykonywania elementów dekoracyjnych, okładzinowych. W zależności od przeznaczenia prowadzimy sprzedaż bloków granitowych dostępnych w różnych rozmiarach oraz z różnymi rodzajami wykończenia powierzchni.

Bloki, bloczki granitowe - oferta

Firma KRM-TRADE ma stały skład materiału kamieniarskiego najwyższej jakości, przyjeżdżającego do Polski wprost z czynnych kamieniołomów na Ukrainie. Oferowane przez nas bloki granitowe pochodzą z własnego uzysku, a magazyn w Katowicach pozwala na wybór rzeczywistego, a nie wirtualnego surowca. Dzięki wysokiej jakości towarom z kamieniołomów Tołkowski i Dobrzyński możemy zaproponować Państwu sprzedaż bloków granitowych o wyjątkowych walorach estetycznych. Eksploatujemy złoża, wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dlatego na polski rynek docierają produkty i półprodukty o nienagannej linii, doskonale nadające się do dalszej obróbki lub bezpośredniego montażu. Zastosowanie ich przy wykończeniach elewacji, tworzeniu detali architektonicznych czy urządzaniu reprezentacyjnych wnętrz to gwarancja najlepszego efektu. Polecamy bloki granitowe o różnych wymiarach, dostosowanych do Państwa potrzeb z naszego składu na Śląsku. Ponadto z naszej oferty mogą Państwo wybrać bloki granitowe z różnymi rodzajami wykończenia powierzchni. 

Bloki granitowe - powierzchnia:

  • polerowana - bloczki granitowe z polerowaną powierzchnią są idealnie gładkie i błyszczące; 

  • szczotkowana - matowa  i gładka, łatwa do utrzymania w czystości;

  • młotkowana - bloki granitowe z młotkowaną powierzchnią są szorstkie, ale także antypoślizgowe;

  • płomieniowana - podobnie jak powierzchnia młotkowana tak i ta jest szorstka i antypoślizgowa.

Jak uzyskujemy nasze bloki granitowe?

Kamień naturalny, jakim jest granit, uzyskujemy metodami mechanicznymi, termicznymi i wybuchowymi. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest wywiercenie otworu w górnej części skały i zainstalowanie w nim materiałów wybuchowych. Po zakończeniu piaskowania dobiera się odpowiednie fragmenty, rozdziela duże kawałki, a następnie przesyła bloki granitowe specjalnymi ciężarówkami lub koleją do dalszego przetwarzania. 

Bloki granitowe - cena

Ile kosztują nasze bloki granitowe? Cena samego granitu zależy od pochodzenia kamienia, stopnia jego obróbki, wielkości elementów oraz klasy kamienia. Bloczki granitowe są natomiast jedną z najtańszych form tego popularnego kamienia.

W przypadku specjalnych wymagań zapraszamy do kontaktu - przygotujemy indywidualną wycenę. Sprawdź nasz cennik!

Sprzedaż bloków granitowych. Dlaczego warto wybrać KRM-TRADE?

Bloki granitowe dostępne w ofercie firmy KRM-TRADE wyróżnia charakterystyczna kolorystyka i niepowtarzalny wzór. Jesteśmy pewni jakości oraz atrakcyjności naszej oferty, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, postanowiliśmy prowadzić sprzedaż granitu z kamieniołomów Tołkowski i Dobrzyński na terenie Polski. Od kilku lat z powodzeniem działamy w Katowicach, dając możliwość osobistego sprawdzenia jakości naszych surowców, ale oferując jednocześnie dostawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu inwestorów, deweloperów, właścicieli składów budowlanych i wszystkie osoby, które wybierają solidne i sprawdzone rozwiązania związane z budową i wykończeniem nieruchomości.

bottom of page